$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Hacıosmanoğlu’ndan olay ‘Fuat Avni’ açıklaması

Hacıosmanoğlu’ndan olay ‘Fuat Avni’ açıklaması
  • 1.023 kez okundu
Reklam

Trabzonspor Mali Genel Kurulu’nda kürsüye çıkarak söz alan eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yaklaşık 1 yıldır Başkan Muharrem Usta ve yönetiminin bütün faturaları kendilerine çıkardığını belirterek, şunları söyledi:
 
“Bütün faturaları ödeyebilirim ama bunun karşılığında başarının gelmesi lazım. Onlar dikenli bahçe devraldı, biz sanki gül bahçesi devraldık. Kulübü 200 milyon borçla devraldık. Kulübün döndürülebilecek hali kalmamıştı. O yüzden bırakıp gittiler. Biz kulübü bu şekilde devraldık ve hiç şikayet etmedik. Ama devrettiğimiz kulübün borcu 400 milyonlara çıkmıştı. Kulübün ağabeyleri, ‘insanlarla kavga ederek bir yere varmazsınız’ dediler, 8 ay konuşmadık. İçimiz kabul etmediği halde federasyonu bile destekleyerek yolumuza baktık. Seçildiğimiz günden beri başarısız olalım diye bu şehrin ağabeyleri bile bizimle uğraştı.”
 
“HESABINI VERECEKLER”
 
FETÖ Terör örgütünün kendisine baskı kurmaya çalıştığını ifade eden Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

“İçerdeki ihanet şebekesi yetmedi, Türk futbolundaki ihanet şebekesi ortaya çıktı. Uluslararası alanda Türkiye’yi çökertmek isteyen FETÖ terör örgütü bizi hedef aldı. Biz bunların hepsiyle mücadele ettik. Bizi tehdit ettiler. Ben aday da olmayacaktım ama ‘Tehditten dolayı kaçtı gitti’ demesinler diye aday oldum. İlk tehdidi bana yaptılar. Fuat Avni bana, ‘Yalan makinası, ya kendin bırak ya da seni rezil edeceğim. Senin birçok sapık kasetini yayınlamazsam şerefsizim. Yarın bana basın yoluyla bırakacağım mesajını ver yoksa rezil videonu yayınlayacağım’ diyor.”
 

Kaynak: Haber3

Etiketler: / / / / / / / /

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ